w

Deltakere

Tana videregående skole

04.12.2018 11:14Hvor: Tana i Øst-Finnmark
Daglig leder: Eva Britt Birkenes
Epost: eva.britt.birkenes@ffk.no
Tel: 468 15 714

Gildeskål forskningsstasjon AS

27.12.2017 11:41Hvor: Gildeskål i Salten
Daglig leder: Ronald Jørgensen, Roy Arne Eilertsen
Epost: ronald@gifas.no, roy@gifas.no
Tel: +4797100839, +4795288191

Plastfabrikken AS

17.09.2018 13:55Hvor: Bodø i Salten
Daglig leder: Rune Rørstad
Epost: rune@plastfabrikken.as
Tel: +4793052911

Barents Seaweed AS

27.12.2017 14:18Hvor: Tana i Øst-Finnmark
Daglig leder: Kåre Breivik
Epost: k.bre@online.no
Tel: +4791563764

Folla Alger AS

29.11.2017 15:46Hvor: Steigen i Salten
Daglig leder: Torben Marstrand
Epost: torben.marstrand72@gmail.com
Tel: +4747620858

Vesterålen Seaweed AS

27.12.2017 14:28Hvor: Øksnes i Vesterålen
Daglig leder: Vidar Carlsen
Epost: vidcarls@online.no
Tel: +4799225113

Val FoU AS

27.12.2017 14:00Hvor: Nærøy i Namdalen
Daglig leder: Kristine Fagerland
Epost: kfagerland@val.vgs.no
Tel: +4792426020

Salten Havbrukspark AS

27.12.2017 13:49Hvor: Gildeskål i Salten
Daglig leder: Johan Johansen
Epost: johan@havbruksparken.no
Tel: +4795732132

Salten Algae AS

27.12.2017 13:44Hvor: Bodø i Salten
Daglig leder: Johan Hernes
Epost: johan.hernes@jahpron.no
Tel: +47 900 19 505

Polaralge AS

27.12.2017 13:38Hvor: Gildeskål i Salten
Daglig leder: Gunnar Skjellvik
Epost: gunnar@skjellvik.no
Tel: +4797595016

Eukaryo AS

29.11.2017 15:50Hvor: Gildeskål i Salten
Daglig leder: Åsbjørn Karlsen
Epost: eukaryo@outlook.com
Tel: +4792603527

Lofoten Blue Harvest AS

27.12.2017 13:30Hvor: Vågan i Lofoten
Daglig leder: Nikolai Buer
Epost: nikolai@lofotenblueharvest.com
Tel: +4747966700

Kigok

29.11.2017 15:53Hvor: Gildeskål i Salten
Daglig leder: Tore Laugsand
Epost: tore@kig.no
Tel: +4799254561

Br Investment Norway ltd

29.11.2017 15:53Hvor: Sollund i Sogn
Daglig leder: Bjarne Ravnøy
Epost: bravnoy@alltech.com
Tel: +4747308994